Möt teamet i Sovmer

Vi i teamet har ett gemensamt intresse, vi ge alla möjligheten att sova gott, eller snarare att sova mer.

Ulf Söderberg

Ulf Söderberg

VD & Affärsutveckling

Ulf har arbetat med hälsa i olika former de senaste 30 åren, och han har många järn i elden.

ulf@sovmer.se

Michaela Murray

Michaela Murray

Administrativ chef

Michaela har varit verksam inom hälsa det senaste decienniet, och har varit med i uppbyggnaden av flera företag.

michaela@sovmer.se

Stefan Ahnén

Stefan Ahnén

Försäljningsansvarig

Stefan är utbildad naprapat, och har även arbetat med försäljning.

stefan@sovmer.se

Leif Månsson

Leif Månsson

Investment Relations

Leif har arbetat med kundvård de senaste 30 åren, och han har många år kvar att ge.

leif@sovmer.se

Cattis Olsson

Cattis Olsson

Kommunikation & Utbildning

Cattis har en gedigen kunskap om smärta, och har coachat flertalet klienter i det ämnet.

cattis@sovmer.se

Christina Josefsson

Christina Josefsson

CFO

Christina ”Ia” är en mästare på Excel, inget märkligt med det då hon gillar siffror.

Anna Gau

Anna Gau

Kundansvarig

Anna är leg. sjukgymnast med över 25 års erfarenhet

anna@sovmer.se

Våra experter

John Axelsson

John Axelsson

Professor vid Stressforskningsinstitutet, Stockholms Universitet

Anders Tengström

Anders Tengström

Leg. psykolog och docent i psykologi vid Karolinska Institutet

Sven Stigart

Sven Stigart

Beroende och drogterapeut

Vill du komma i kontakt med någon av oss så skicka gärna ett mail, du hittar våra mailadresser
under varje person eller så går det bra att skicka till info@sovmer.se